Satilik Villa, Todi, Perugia, İtalya, Porchiano, San Sisto, Todi (Pg)

Satilik - Cod. 20256

  • Tipoloji: Villa
  • Bölge: 530 m²
  • Daire No: 4
  • Kat: 2

San Sisto Todi büyüleyici ortaçağ kenti çok yakın güzel bir borgo olduğunu. Evleri'nden otantik bir ortaçağ grubunda yükselir. Başlangıçta kilisenin özelliği, bir manastır gibi kullanılmıştır. Eski küçük kilise deprem sonrasında XVII yüzyılda yıkılmıştır. Sonradan aynı yüzyılda yeniden inşa edilmiştir. Rahibeler ayrılmasından sonra, özellik bir askeri gözetleme kulesi haline getirildi.

XIII yüzyıl tarihli, borgo en güçlü taş duvarlar, Tiber Nehri'nin Tabiat Parkı hakim. Nehir kendisi çok villa şanlı geçmişini değil, zengin, sessizce akar. Mimarisi, sanat ve doğa ile ünlü Todi, San Sisto kolayca ulaşılabilir. Nitekim olarak, şehrin çok tesise sadece üç kilometre uzaklıktadır.

San Sisto borgo ideal bir konumda değildir: stratejik bir bölgede olmaktan önler büyüleyici bir doğa ile çevrili, tesislerin her türlü yakındır. Villa mükemmel bir şekilde büyük otoyol bağlanır. Harika kasaba, Orvieto ve Perugia gibi, çok uzak olmayan borgo yükselecek. Kırsal tüm yeşil tepelerin karakteristik arkaya etrafında özelliği üzerinde gelişti.

Teklif evi, antik borgo bütünleyici bir parçası, XIX yüzyılda eklendi. Özelliği casa padronale (malikane), ve dönüştürülmüş ve restore edilebilir mükemmel restore edilmiş bir ana yapı, ve bağımsız bir tarım ekinde oluşur. Emlak kısmen eski ve güzel dut ağaçlarıyla kaplı, büyük bir özel bahçe ile çevrilidir ve sahilçamlarına edilir. Tesiste ayrıca güneş panelleri karmaşık kavrar.

Mesken iki kat ayrılmıştır. Bir büyük ve parlak oda Tiber Vadisi yemyeşil açılır geniş pencereli, ve bir banyo ile başka bir alan ekli: Birinci katta orada iki alanlardır. Şu anda, ilk oda özel resim atölyesi olarak kullanılmaktadır. Yüksek tavanlı oda daha fazla hava ve güzellik verir.

İkinci katta, etkileyici bir mermer merdiven ile çıkılmaktadır: harici iniş üst kısmındaki büyük ön kapı, açtığında, zarif bir merdiven evin geri kalanı götürür. Yüksek tavanlar ve dekorasyonlar tüm yapısını zenginleştirmek: Duvar ve tavan desenleri evi süslüyor. Bir giriş holü sonra tonozlu bir tavana sahip bir kütüphane gibi kullanılan bir güzel ve özel oda bulunmaktadır. Sonra bir banyo ve büyük bir taş şömine ile geniş bir mutfak yol açan bir kemer ile geniş ve zarif bir oturma odası vardır. Heryerde tipik pişmiş toprak karo bir zemin vardır. Bir fuaye Doğal Parkı ve Todi bakan nefis bir küçük terasta açılan bir pencere ile aydınlatılır. Yemek odası tamamen bir trompe l'oeil etkisi yaratarak mavi ve hardal süslemelerle bezenmiş tavan ve duvarlar boyalı. Yapısı da büyük bir banyo ve dört geniş yatak odası, WC birini içerir içeride.

Bütün: üç banyo, dört yatak odası, bir mutfak, birinci katta (bir banyo dahil) az bir oturma odası, yemek odası, fuaye, artı alanlar. Evi sanatsal cam pencerelerle süslenmiştir. Ana yapı 530 m² (:;: 240 metrekare ikinci kat 290 metrekare birinci kat) bir alanı kaplamaktadır.

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB