Satilik Villa, Dongo, Como, İtalya, Antica regina 45

Satilik - Cod. 27242

  • Tipoloji: Villa
  • Bölge: 190 m²
  • Daire No: 7
  • Kat: 3

Dongo antik mezra, göl ve dağ sadece bir taş atımı nefes kesen panoramik manzaralar, zevk harika ve güneşli bir konumda, 19. yüzyıl sonlarında inşa edilmiş ve yeşilliklerle dalmış bu güzel yenilenmiş özelliği yükselir.
Bu 3 seviyeleri üzerinde, ayrı girişleri ile her biri düzenlenmiştir ancak her biri ile iletişim olabilir. Yani bu özellik idealdir hem küçük müstakil ev ya da bir çok aile evi olarak olabilir.
Zemin kat (65 metrekare) şömineli oturma odası-mutfak, duşlu banyo, sokak seviyesinin altında ve tonozlu tavan ile yer çift kişilik yatak odası, bodrum oluşmaktadır.
Birinci kat (95 metrekare) 2 ayrı girişi vardır ve şömine, küvetli banyo, çift kişilik yatak odası ile oturma odası-mutfak bulunmaktadır. Zemin ve birinci katta Hem bahçeye özel erişim sahiptir.
Sen güzel bir taş merdiven aracılığıyla ikinci katında (105 m²) ulaşabilir. Bu duş ve 10 metrekarelik geniş teraslı havalandırma ile şömineli mutfak-oturma odası, çift kişilik yatak odası, tek kişilik yatak odası, banyo bulunmaktadır. Klima önceden düzenlenmiş.
İç katlanır merdiven aracılığıyla ısı ve ses yalıtımı vardır çatı katında girin. Şimdi yarar odası olarak kullanılmaktadır.
Mülkiyet metan gazı radyatörler için ısıtma ve sıcak su üretimi ile bağımsız ısıtma vardır. Her katlarda şömine İşleyişi.
Katı ahşap iç kapılar ise mülkiyet, ahşap dış kapı ve alüminyum levha ile çift camlı pencereler bulunmaktadır. Onlar yeni tüm marka bulunmaktadır. Onlar enerji verimli böylece Dahası, 70 cm kalınlığında taş duvarları vardır.
150 metrekare ölçüm bahçe palmiye ağaçları, gül, sebze, üzüm, vb barınak ile bir barbekü alanı vardır göle bakan ve sağlar.
Özelliğine bitişik size 2 araç alanları ile 40 metrekarelik bir garaj bulabilirsiniz.
Park yakınında çok sayıda ve tüm hizmet ve üç kilometre mesafede, kamu tesisleri bulunmaktadır.
Bu çok sessiz sadece 20 metre uzaklıkta evden dağ parkurları ile vardır, böylece orman ve Mantar meyve seviyorum eğer ideal bir yerdir.
Uzak sadece 500 m, göl, güzel bir kumsalı ve kayalar vardır ve bu rüzgar sörfü, kitesurfing, kano ve yelken gibi spor oynama fırsatı sunuyor. Nehre Eğer alabalık balıkçılık pratik yapabilirsiniz.
Kayak tesisleri bir saatlik sürücü daha az. En yakın şehirler Sondrio, Lecco, Como ve Lugano (hepsi 40 km uzaklıktadır) bulunmaktadır.
Como Gölü bir sismik bölge olmadığını unutmayın.
Google Earth koordinatları: 46 ° 07'35.60 "N, 9 ° 16'31.45" E.
Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB