Satilik Ev, Porto San Giorgio, Fermo, İtalya, Via Tombolini n°81

Satilik - Cod. 41092

 • Tipoloji: Ev
 • Bölge: 200 m²
 • Daire No: 8
 • Kat: Terra-Primo-Secondo
 • Binanın durumu: New building
 • 80.00

- DENİZE SIFIR SATILIK KONUT -


EDILSCOROLLI SRL şirketi 2006 yılında kurulmuş zanaatkar bir şirkettir.
Esas olarak Fermo (FM) ilinde hem özel hem de kamu alanlarında faaliyet göstermekte ve yenilenme, iyileştirme ve sismik adaptasyon, enerjinin yeniden kalifikasyonu ve prestijli mülklerin inşaatı ve doğrudan satışı faaliyetlerini geliştirmektedir.
EDILSCOROLLI SRL kurulduğu günden bu yana müşterinin güvenine asla ihanet etmeme hedefi belirlemiş ve her zaman zamana ayak uyduran çözüm ve tekniklerle ticari tarzını bu ilkeye dayandırmıştır.
Gerçekleştirdiğimiz sayısız işimiz arasında, Adriyatik Denizi'ne bakan, görkemli bir plajı ve berraklığıyla, Porto San Giorgio (FM) Marche-İtalya'nın merkezinde yer alan bu yepyeni iki aile evi böyle Ruslar, İngiliz, Fransız, Alman, Amerikalı, Hollandalı ve hatta Araplar gibi birçok yabancı, uğrak denizi.
Ana meydan, bankalar, pizzacılar, postaneler, okullar, süpermarketler, barlar, oteller vb. Tüm ana hizmetlere kolayca ulaşabileceğiniz Borgo Marinaro'dan sonra karakteristik ve çok arananların merkezinde yer almaktadır. .... arabayla, yürüyerek veya bisikletle ve güzel turistik kasaba tüm muhteşem şeridinin üzerinde. En yakın havaalanı Ancona Falconara'dır ve yaklaşık 70 km uzaklıktadır.
Yaklaşık 200 metrekarelik bu evde, biri 93 metrekarelik (neredeyse tamamlanmış) ve diğeri 100 metrekarelik (gelişmiş ham durumda) iki katlı iki muhteşem ve büyüleyici dubleks daireyi satışa sunuyoruz. olasılık onların zevkleri, ihtiyaçları ve kültürlere göre, iç bitirir özelleştirmek ve / veya gerekli kişiye özel değişiklikler yapmak. Bu dairelerde üç yatak odası ve en az iki banyo ve bunlara bakan balkonlar bulunmaktadır.
Söz konusu mülk tamamen yeni olmasının yanı sıra, aynı zamanda anti-sismik, yangına dayanıklı, güvenli, sağlıklı, ferah, aydınlık, ekonomik ve hepsinden önemlisi ... bağımsız !!!!
Ayrıca, Belediye'de sunulan bir varyantın arkasındaki daireler birleştirilerek, üç katta tek bir eve dönüştürülebilir, zemin katta özel bir garaj, banyo ve çamaşır odası ile donatılmıştır.
Bu vesileyle size şimdiden teşekkür etmek ve deniz kenarında bulunan evin gelecekteki bir müzakere için onayınızı alması umuduyla içtenlikle selamlamak için kullanıyoruz.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


İlan Özel tarafından gönderildi
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Tercihler

  Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

  şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB