Satilik Ev, Como, Como, İtalya, Via ai Mulini, 5

Satilik - Cod. 27626

  • Tipoloji: Ev
  • Bölge: 150 m²
  • Daire No: 4
  • Kat: 3

Ev tamamen Gera Lario, Como Gölü üzerinde yaklaşık 400 metre Gera Lario üzerinde bulunan küçük bir köyde, bulunan taş yapılı.
Evin bir Arnavut kaldırımlı cadde boyunca üst katta erişilir.
 
Evin üç katlı olduğunu: göl ve alt Valtellina muhteşem manzarasını sunmaktadır üst katta, şömineli oturma odası ve tam donanımlı mutfak içeren bir açık alan, 8/10 ile büyük bir tablo vardır ile yerler. Bu katta, kiler / dolap ile küçük bir banyo var.
 
bir kat aşağı gidiyor, duş ve iki yatak odası ile geniş bir banyo bulunmaktadır. Birinci, ikinci, ikinci bir yatak ayıklamak hangi bir tek kişilik yatak vardır, gardırop bir çift kişilik yatak vardır. Bu oda, dolap ve çalışma masası ile donatılmıştır.
 
son kat iniyor, iki dolap, çekyat bulunan bir yatak odası, bir masa ve odadan doğrudan erişilir duşlu banyo var.
 
Evin bir tablo öğle ve akşam yemekleri için konabilir sağlıklı ızgara, için Valtellina kullanılan tipik soapstone yapılmış bir barbekü ile donatılmış küçük bir açık alan vardır! o öğle ve akşam yemekleri zevk için bir tablo yerleştirmek mümkün olduğu .
Taş tonozlu özgün yapısı korumuştur cadde, dan erişmek için, bir kiler de vardır; ve kokulu otlarla dolu, ön bahçeli bir çamaşır odası (yukarıdaki barbeküler için kullanılacak!).

Evin tek araç park edilebilir ana cadde üzerindedir kendi garaj vardır. İkinci araba sadece garajın önünde park edilebilir.

Süpermarket 3 km, alışveriş merkezi 7 km, restoran ve 500 m bar. dikkat: araba bir zorunluluktur. dağlarda trekkings için ideal bir nokta.

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB