Satilik Bar/Restoran/Gece kulübü, Campagna, Salerno, İtalya, Piazza M Guerriero 17

Satilik - Cod. 41533

  • Tipoloji: Bar/Restoran/Gece kulübü
  • Bölge: 960 m²
  • Daire No: 24
  • Kat: 3

Başlık: Otel (4 ****, 5 yatak odası) ve restoran olarak hizmet veren tarihi konut satışı

Yer: Monti Picentini Bölge Parkı'nın dağlarıyla çevrili, Campania'daki güzel bir kasaba olan Campagna'nın şehir merkezinde yer almaktadır. Tesis, şelale manzaralı Tenza nehri tarafından geçilmektedir. Paestum'a yaklaşık 30 km, Amalfi Sahili'ne 45 km (Vietri sul Mare, Amalfi'ye 65 km), Pompei'ye 75 km, Contursi termal kaplıcasına 23 km. Eboli istasyonuna 10 km, Salerno (TGV) istasyonuna 45 km, Capodichino havaalanına (Napoli) 100 km, A2 Salerno-Reggio Calabria otoyoluna 4 km.

Özelliği: eski fabrika ( '800) çıplak taş macun ile, hidrolik enerji üreten bir çark ile donatılmış, 2015 yılında yenilenmiş bir otel haline (5 oda banyo, tv, wifi ile donatılmış 2 ila 3 kişiyi her konaklayabilir) ve restoran (toplam 110 kişilik 3 oda), resepsiyon, bar / kahvaltı salonu (24 kişilik), toplantı odası (40 kişilik), kiler, asansör. Özelliği iç (brüt) alanının 960 mq ve teraslar 104 mq, 3 kata yayılması ile bir binanın, diğer tarafta, bir nehir tarafında arsa 1.5 hektar oluşur ve.. Nehir setleri seviyesinde, şelalelerin güzel manzarasına sahip, 20 kişiyi ağırlayabilen teras. Yapının çoğuna hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için erişilebilir.

Ek bilgi: yapı yüksek potansiyele sahiptir. Artık düğün, vaftiz, mezuniyet partileri, doğum günleri gibi etkinliklerin organizasyonu için kullanılmaktadır. Etrafı dağlarla çevrili olan mekan yürüyüş, bisiklet, çeşitli kültürel geziler yapma imkanı sunuyor. Ayrıca plaja gitme imkanı (30 'araba ile).

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB