Satilik 3 Yatak Odası, Lonato del Garda, Brescia, İtalya, Via Barcuzzi, 3

Satilik - Cod. 38566

  • Tipoloji: 3 Yatak Odası
  • Bölge: 100 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 1

Lonato del Garda'nın Barcuzzi bölgesinde, gölden birkaç kilometre ötede ve Desenzano del Garda'nın A4 otoyol çıkışına ve tren istasyonuna birkaç dakika uzaklıkta, son ve rezerve edilmiş Residence Villa Elisa'da (birkaç birimden oluşan), iki katlı üç odalı bir apartman dairesi, göle bakan güzel bir terasa sahiptir. Sessiz ve ayrıcalıklı konum, spor yapabileceğiniz, kültürel geziler yapabileceğiniz, doğal geziler düzenleyebileceğiniz veya yiyecek ve şarap deneyimleyebileceğiniz Göl kıyısındaki bu en ünlü yerlere anında erişim sağlar. Dahili olarak mekanlar aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir: - birinci katta: açık mutfaklı oturma odası, açık göl manzaralı geniş terasa doğrudan erişim ve zeminde büyük banyo / çamaşır odası ile karakterize edilen açık alan yaşam alanına doğrudan giriş; - İkinci ve son katta 2 yatak odası ve duşlu bir banyo bulunan uyku alanını bulduk.
 Daire, çıplak kirişler, yaşam alanında porselen taş döşemeler, uyku alanında parke zeminler, çift camlı iç ahşap pencereler ve önceden kurulmuş cibinlikler, dış ahşap kapılar, pencere pervazları ve Botticino mermeri kapı pervazları ile karakterizedir. , zırhlı giriş kapısı, klima tesisatı, alarm sistemi hazırlama ve bağımsız ısıtma sistemi.
Mülkiyet katında kat mülkiyeti avlu içinde ve bodrum katında bir garaj tarafından kapalı bir park alanı ile tamamlandı; Son fakat en az değil, güzel bir göl manzarasına sahip muhteşem duş ve güneşlenme ile ortak yüzme havuzu. Ek bir iletişim garaj olasılığı ile fiyat 189.000 € pazarlık!

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB