Satilik 3 Yatak Odası, Dorgali, Nuoro, İtalya, Via Piemonte 8b

Satilik - Cod. 38660

  • Tipoloji: 3 Yatak Odası
  • Bölge: 70 m²
  • Daire No: 3
  • Kat: 1

Nuraghi adası - Sardunya'nın doğu kıyısındaki gelenekleri karşılama ve zengin, doğal bir ortamda, plaja 15 dakika, bahçe, park alanı ve depolama, rahat üç odalı daire.
Dorgali'nin merkezinde (Nuoro eyaleti), sessiz ve ayrıcalıklı bir konumda, Cala Gonone plajlarına ve 5,6 mil (9,6 mil) uzaklığa, 70 mq halılık alana sahip bağımsız bir girişi olan mobilyasız bir daire var. (753.5 sf), iki katlı iki aileli evin en üst katında, her ikisi de ortak olan geniş bir ön bahçeye, bir arka bahçeye ve bir park alanına sahip. 50'li yıllara dayanan yapı, sağlam temeller ve taşlar, iç tuğla duvarlar ve güneş paneli kurulumuna uygun çift eğimli bir çatı içeren taşıyıcı yapılar ile inşa edilmiştir. Sardunya'nın nonsismik bir bölge olduğunu unutmayın.
Daire mükemmel pozlama vardır; güneybatı balkonlu, havadar ve güneşli. İyi bir şekilde döşenmiş ve üç geniş odadan, duşlu rahat bir banyodan, gömme dolaplı bir koridordan, işlenmemiş bir tuğla şömineli bir mutfaktan, küçük bir mutfaktan ve çok amaçlı odaya giden bir kiler / yardımcı odadan oluşmaktadır çatı katı maksimum yükseklik noktasında yüksek tavan arası 2,5 m (8,2 ft) yüksekliğindedir. Pencere ve kapı çerçeveleri ahşaptır.
Tesiste ayrıca, arka bahçedeki zemin seviyesinden kolayca erişilebilen, su ve elektrik içeren, yaklaşık 10 mq halı alanı (107,7 sf.) Olan geniş bir özel depolama / çamaşır odası bulunmaktadır. Üstünde, kısa bir adım adım mesafeye kadar, özel kullanım için, güneşlenmek, açık havada yemek yemek veya çamaşır yıkamak için uygun olan geniş bir teras var.
Daire adil durumda, yaşanabilir ve taşınmaya hazır.
Üç odalı daire, Via Piemonte 8b'de, köyün ana caddesi olan Via La Marmora - Strada Statale 125 Orientale Sarda'da bulunmaktadır. Bu:
- Nuoro'ya (SS 129 Trasversale Sarda) ve Olbia'ya (SS 131) kavşaktan 2 km (1.2 mil) batı;
- Dorgali'yi Cala Gonone, Nuoro ve diğer köylere bağlayan otobüs durağına 230 m.
- acil tıbbi bakımdan (Viale Kennedy'de) 450 m (0.3 mil); Via La Marmora'daki evin hemen yanında bir eczane;
- Dorgali belediye binasına, tarihi merkeze ve alışveriş caddesine (Corso Umberto) 750 m (0.46 mil);
- 400 m (0,25 mil) içinde iki süpermarket vardır; Postaneye 120 m (400 ft).
Dorgali'ye Olbia (Kuzeyde) ve Cagliari (Güney'de) havaalanlarından, direkt uluslararası uçuşlarla, Olbia ve Porto Torres (Kuzeyde), Arbatax (Merkezde) limanlarından ulaşılabilir. ve Cagliari (Güneyde). Sardunya'nın altıncı en büyük şehri olan Nuoro'ya (36.000 kişi), orta ölçekli bir kasabanın tüm tipik hizmetlerinin (hastane, üniversite, tren istasyonu vb.) Bulunduğu 30 km uzaklıktadır. Dorgali'nin İnternet ile geniş bant bağlantısı var.
Dorgali, Mont Bardia'nın eteklerinde 456 m (1.496 ft) yükseklikte yer almaktadır. Hem köyde hem de sahil bölgesinde 8.000'den fazla kişi yaşamaktadır: Cala Gonone. Bölge, her zevke ve ihtiyaca uygun eğlence ve eğlence olanakları sunmaktadır. Dorgali bölgesi, en büyük Sardunya 227 kmq (2,422 sf.) Arasında, her türlü zorluk seviyesinde her türlü dış mekan ve spor aktivitesine izin veren çeşitli doğal manzaralarla karakterizedir. Dorgali ayrıca Sardunya'nın antik geleneklerini devam ettiren çekici bir tarihi-kültürel ve Eno-gastronomik merkezdir. Etkinlikler ve yıllık festivaller, kostümlü geçit törenleri, yaya ve at sırtında, oyunlar ve yarışmalar, konserler ve danslar, sokak pazarları ile köy hayatını canlandırıyor.

Sardunya, dünyadaki beş mavi bölgeden biridir. Gelin ve uzun ömürlü, sağlıklı ve güzel bir yaşam diyarının bir parçası olun!

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB