Satilik 2 Yatak Odası, Sirmione, Brescia, İtalya, via sebino 16

Satilik - Cod. 41013

  • Tipoloji: 2 Yatak Odası
  • Bölge: 50 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 1

ÖZEL Sirmione, Via Sebino 16'da, Punta Grò di Sirmione'nin küçük yeşil ve sessiz yarımadasında, ağaçlarla çevrili bir ortak bahçe içinde yaklaşık. Bağımsız erişim merdiveni, iklim kontrolü, sıhhi tesisat ile 1. katta 50 metrekarelik 15 adet iki odalı daireden oluşan 90'lı yıllardan kalma küçük bir binada büyük gölgeli bölümlere sahip büyük ücretsiz donanımlı plaja (bar ve deniz bisikleti yatakları) bitişik 3000 bitişik ve doğrudan erişim ve elektrik sistemi sadece yeniden yapıldı, klima, uydu anteni
Plaj ve gölün güzel manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz balkonlu oturma odası, çekyat, bulaşık makineli açık mutfak, mikrodalga çamaşır makinesi, çift kişilik yatak odası, özel ihtiyaçlara göre özelleştirmek için tamamen yenilenen banyo yarım bırakılmıştır.
Bina iyi korunmuş durumda, yeni boyanmış ve herhangi bir çalışmaya gerek yok. Enerji Sınıfı E
Bahçeden doğrudan erişilebilen geniş ve gölgeli Punta Grò plajı, tüm hizmet süpermarketlerinin eczane gazete bayii bar restoranlarının ve Parish Kilisesi'nin bulunduğu yakındaki Lugana kasabasına giden panoramik bisiklet / yaya yolu ile tüm uzunluğu boyunca kesilir. ..
Bilgi vermek, daha fazla fotoğraf göndermek ve muhtemelen daireyi ziyaret etmek için randevu almak için, eğer ilgileniyorsanız ve mecburiyet olmadan geniş ve hoş karşılanma imkanı.
Dairenin içi, doğrudan plaja açılan bahçenin ve plajın videolarını almak isterseniz, lütfen bana adınızı bildirin. WHATSAPP numarası.
Enerji Sınıfı E

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB