Satilik 2 Yatak Odası, Monza, Monza e Brianza, İtalya, Via Padania, 23 Biassono

Satilik - Cod. 22923

  • Tipoloji: 2 Yatak Odası
  • Bölge: 120 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 2

SESSİZ PARK Monza ve hizmetler, zarif bitirir ve ekstra-ihale ile MUHTEŞEM BÜYÜK boyutu daire yürüme mesafesinde Biassono mahalle.

Giriş, ÇİFT oturma alanı ve yemek alanı, mutfak ve toplam POLİTİKASI rahatlayabilirsiniz BÜYÜK SALON sundurma teras erişimi olan oturma odası.

Ortam çok sayıda pencere ve optimum pozlama özellikle hafif ve havadar sayesinde ve birlikte aileniz ve arkadaşlarınızla harika bir vakit geçirmek için izin verir.

Koridor, çift kişilik yatak odası, hem de duş ve jakuzi küvet ve yatak odası ile windows ile iki banyo.
Daire üç, ikinci katta ise, EKSTRA MALZEME ÖZELLİKLERİ KALİTE bilinçli 've TASARIM ile bitmiş, yeni bir yapıdır.

Çift termal cam mutfak ve ahşap pencere çerçeveleri içine Enerji sınıfı B, interkom, hava endüksiyon sadece bu özelliğin bazı özellikleri vardır.

Yüksek yaşam konforu ve enerji tasarrufu kalori sayacı ve termostatik vana tarafından kontrol edilen sıcaklık yönetimi ile duvar ısıtıcılar ile fotovoltaik ve ısıtma ile garanti altına alınmıştır.

Karmaşık bir mahzeni ve RAHAT FERAH ÇİFT BOX (kutu için kenara fiyat) sahiptir.

Sakin ve huzurlu bir bölgede ortak yeşil alanlar ve geniş otopark ile YÜKSEK ev, sadece PARK Monza bisikletle ya da yürüyerek kolayca ulaşılabilir adımlar.

Temel hizmetler ve eldeki iletişimin ana caddeleri kapatmak yaşanabilir ve uzakta herhangi bir stres ama SERVED aynı anda isteyenler için çözüm MÜKEMMEL olun. Otoyollar ve otoyollar, tren istasyonları ve otobüs hatları kolaylıkla işlerini ulaşmanızı sağlar.

Bina, yeni bir bina ve yakın zamanda satın alındı.

Bitki DÖRT olacak şekilde tasarlanmıştır mülkiyet inşaat sırasında; basit bir müdahale ile üçüncü yatak yeniden mümkündür.

Final imzalanmadan önce mevduat bakiyesinin 36 aylık taksitler, aşağıdaki özelliği erken doğum, € 26,000 başlangıç ​​ödeme ile bir ön sözleşme Olasılığı.

Mükemmel yatırım görmek gerekir!

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB