Satilik Çiftlik evi, Tramonti, La Spezia, İtalya, via della litorania

Satilik - Cod. 18854

  • Tipoloji: Çiftlik evi
  • Bölge: 115 m²
  • Daire No: 4
  • Kat: 1° e 2°

Odaya giriş, birinci katta, üç üst kattaki odalar: oluşan Cinque Terre Milli Parkı, güzel görünümü, içinde, tarımsal ön kısmının Deniz yapılmıştır. Ev, sen resimde de görebileceğiniz gibi, üç tarafı ücretsizdir.
% 30 uzatma imkanı ile, restore edilecektir. Zaten su ve ışık tarafından sunulan. Yaklaşık 300 metrekarelik özel bir arazi vardır. Ana yol özel bir yol özel otopark (kapı) aracılığıyla erişilen Riomaggiore, için, 4 cm yüksekliğinde adımlarla metre yaklaşık 300 uzun bir merdiven tarafından ülkeyi girin. Evden bu evler için özel plaja giden merdiven başka bir 200 metre. Plaj sadece tekneyle Aksi erişilebilir, Portovenere ve Riomaggiore arasında küçük bir koyda yer almaktadır.
Küçük bir köyden ve diğer evlerin 20 metre mesafededir. Yeniden yapılanma malzeme arabası veya helikopter evin çok zemin üzerine oturtulmuş izlenir getirebilir. Genişleme için proje gerekiyor.
Yatırım için ideal. Hep Cinque Terre Milli Parkı bir kasiyer yatırım! Fiyat özel müzakere ile tartışılabilir. Hayır kurumları.

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB