Satilik Çiftlik evi, Montottone, Ascoli Piceno, İtalya, Montottone

Satilik - Cod. 11982

  • Tipoloji: Çiftlik evi
  • Bölge: 5900 m²
  • Daire No: 6
  • Kat: 2

Mülkiyet Montottone, Ascoli Piceno, Marche il Belediyesi bulunan ve şehirden yaklaşık 1 km, şehir merkezine göre sıkı bir açı olduğunu - ya da denizden gelen olmadan -
Özelliği Sibillini dağlardan denize bir panoramik tepe görünümü bulunmaktadır ve tarımsal arazi ile çevrilidir: arsa 12 zeytin ağaçları üzerinde büyümek 5.930,00 m2 toplam alanı ve bir ağaç vardır şek.
 Binaya elektrik bağlantısı ve güneyinde başka bir binadan 80 m hakkında gelen doğu uzakta 120 m. Toprak ile ilgili olarak su içiyor.
Bina iki katlı ve çatı katı ve planı aşağıdaki boyutu vardır: 9,00 x 7,00 yaklaşık 5.00 m yan saçak yüksekliği yaklaşık 4.00 x 7 bir gövde üzerinde , 00 (ekli çizimlere bakınız) kapağın alt kısmında yaklaşık 2 metre yüksekliğindeki.
Zemin katta istikrarlı bir küçük pencere ve birinci katında şömineli bir oda, dört oda ve merdiven tavan ulaşmaya devam ediyor ile vardır.
Bina yaklaşık bir asır önce uzanır ve evlerin tipik yapı türleri vardır: tuğla ve eğimli çatılarda ve ahşap zona için tuğla duvar, ahşap zemin ve kaplama vardır.
Bu bozulan bu koşullarda ortaya çıkar, ancak restorasyon ve rehabilitasyon muhafazakar izin vermek.

Bu emlakla ilgili soru


STUDIO LA TORRE
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB