Satilik Çiftlik evi, Licciana Nardi, Massa Carrara, İtalya, Loc. La Miona, 1

Satilik - Cod. 35213

  • Tipoloji: Çiftlik evi
  • Bölge: 535 m²
  • Daire No: 2/3
  • Kat: 1 2 3

Lunigiana'nın yeşil tepelerinde, izole edilmiş bir konumda ancak ana servislerden sadece birkaç dakika uzaklıkta olan bu tarihi mülk, ustalıkla restore edilmiş, doğa ile çevrili tam bir huzur ve rahatlama içinde yaşama fırsatı sunuyor.
Evine ulaşılabilir, il yolundan ayrılır, güzel meşe, meşe ve kumsalın ortasındaki yaklaşık 400 metre uzunluğundaki rahat ve düz toprak yol üzerindedir.
1400'lü yıllarda inşa edilen orijinal bina, tam bir vazgeçme durumundan, görevlerin ödenmesi için eski bir kule ev, tamamen restore edilmiş ve 2007 yılında aşırı özenle yenilenmiştir. Yapının daha sonra genişletilmesi 2013 yılında tamamlanmıştır.
Mülkün içinde, Roma kökenlerinin bir köprüsü ile birbirine bağlanan iki büyük alana bölen küçük bir dere vardır. Akıntının bir tarafında, konutun bulunduğu ilk alan, düz bahçe ve yaklaşık bir hektarlık arazi, diğer tarafta ise ahır ve mera ile yaklaşık bir buçuk hektarlık ikinci bir alan, atların barınağı için ideal veya hayvanlar
Erişim yolundan yaklaşık iki buçuk hektarlık bir arazi ile çevrili olan, çok sayıda aracı barındırabilen geniş otopark alanında karşılanıyoruz.
Klasik taş duvarlı konut binası üç kat üzerine yayılmıştır.
Dışarıdaki hoş sundurma avludan, taş merdivenle bir giriş holü, banyodan uzak geniş bir oda, mutfak ve aydınlık oturma odasının yanı sıra çamaşırhaneye ek olarak giriş katından girebilirsiniz. .
Birinci kat, büyük bir koridor, bir banyo ve güzel bir şöminenin yanı sıra mütevazi bir müdahaleyle, iki yatak odasına sahip olan geniş bir camlı alana sahip iki açık odaya ev sahipliği yapmaktadır. banyolu yatak ve bahçenin altındaki ve dışındaki oturma / yemek alanına dahili olarak bağlı geniş ve aydınlık bir oturma odası.
İkinci katta, uyku alanında merdivenle bitişik küçük bir çalışma, iki çift kişilik yatak odası ve bir başka banyo bulunmaktadır.
Bu ayrıcalıklı tesis, geniş bir yüzme havuzu yaratabileceğiniz düz, geniş ve bakımlı bir bahçe ile yenilenen odalar ve spalar olarak kullanılabilecek yaklaşık 80 metrekarelik bir ilave genişletme imkanı sunmaktadır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB