Satilik Çiftlik evi, Città della Pieve, Perugia, İtalya, San Bartolomeo

Satilik - Cod. 41554

  • Tipoloji: Çiftlik evi
  • Bölge: 435 m²
  • Daire No: 12
  • Kat: 2

1. katta 6 duşlu en-suite yatak odası ve kahvaltı salonu bulunan anahtar teslimi Toskana çiftlik evi. Üst katın ayrı olarak kiralanabilmesi için zemin kata hem dış hem de iç merdivenler bulunmaktadır. Ayrıca, bu seviyeden, depolama sağlayan katlanır merdiven sistemi ile erişilen tam boy bir çatı katı vardır.
Zemin katta 2 yatak odası ve 1 banyo, şömineli devasa oturma/yemek alanı, orijinal meşe kirişli ve tuğla kemerli oyun alanı, ayrı mutfak, gömme kiler, yardımcı & WC, kalorifer kazan dairesi bulunmaktadır. Bahçelerin etrafını sarın, büyük pişmiş toprak döşemeli verandaya sahip 10m x 5m yer altı yüzme havuzu, ahşap mağaza, depolama kulübesi, pergola yemek alanı, barbekü, olgun bitkiler meyve ağaçları, 8 zeytin ağacı ve ceviz ağacı ile özel arazide ahşap çardak . A
Sineklikli masif ahşap çift cam, iç panjurlar, alt kat pencerelerinde metal güvenlik ızgaraları ve ahşap yüzlü güvenlik kapıları, Wi-Fi, Biomass/ GPL merkezi ısıtma şebeke suyu. 2000 lt su deposu ve bahçe sulama için oluklardan doldurulmuş yağmur suyu sarnıcı.
D enerji sınıfı, sertifikalı elektrik tesisatı, şebeke suyu ve tefrişatı, teçhizatı ve alıcının hemen oturmaya/kiralamaya başlamasını veya bir B&B işletmesini sağlayacak donanımla birlikte satılmaktadır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB