Satilik Çiftlik evi, Casole d'Elsa, Siena, İtalya, STRADA COMUNALE DI FONTGAIA

Satilik - Cod. 31264

  • Tipoloji: Çiftlik evi
  • Bölge: 20000 m²
  • Daire No: 5 houses
  • Kat: 1

Toskana'nın kalbinde, ortaçağ Casole d'Elsa köyünün eteğinde, 'La Collina' adlı pitoresk bir mülk var. Emlak, muhteşem manzaralı küçük bir tepede yer almaktadır. Mülkiyet tipik tarza dayalı bir tarzda restore edilmiş 5 evden oluşmaktadır. Ayrıca 100 zeytin ağacı ve isterseniz genişlemek için yeterli yer var.

Bölge

Casole d'Elsa, Siena Eyaletinde küçük bir komün. Floransa'ya 60km (37m), Siena'ya 40km (24m) uzaklıktadır. Floransa'da biri, diğeri Pisa'da (90km, 56mi) olmak üzere 2 havalimanından birini seçebilirsiniz. Volterra ve San Gimignano gibi ünlü köyler sadece 30 dakika uzaklıktadır. Bir saat sürüş ve Chianti bölgesinin ortasındasın. Toskana'yı keşfetmek için mükemmel bir yer.
Casole d'Elsa'da 2 çok tipik ve lezzetli fırın, 2 küçük bakkal, bir büyük bakkal bulacaksınız. Üç tipik ve rahat bar. Bir pizzacı ve üç restoran. Restoranlardan biri bölgedeki en iyi yerlerden biridir. Köyde bir eczane ve bir doktor var. Colle di Val d'Elsa sadece 15km (9 mil) uzaklıktadır. Burada büyük süpermarketler bulabilirsiniz.


Özellikler

Casa Privato
Bu ev, çok büyük bir açık mutfağa, geniş yemek ve oturma alanına, şömineye, 2 yatak odasına ve tüm kampanya boyunca manzaralı ana terasa sahiptir.
Casa Belvedere (Ana cadde)
Bu benzersiz kır evi, 2 katlıdır (18 kişi). İyi döşenmiş ve tipik tarikat tarzı korunmuştur. Zemin katta olağanüstü manzaralı güzel bir teras, 4 yatak odası ve 4 banyo, büyük bir salon ve bir yemek odası verdiniz. Birinci katta, açık ateşli modern bir büyük mutfak, 4 yatak odası, 2 banyo odası, açık ateşli çok büyük bir yemek odası, okuma köşesi, merkezi ısıtma, gazlı ocak, çamaşır makinesı ve kuru makine bulunmaktadır. Ve olağanüstü bir teras. Terasta ayrıca geniş bir yemek alanına ve profesyonel mutfağa sahip bir oda bulunmaktadır.
Yatak odası: 8 Banyo sayısı: 6 Salon sayısı: 4 Emlak Tipi: Ev / Villa
Casa Cavallo (Misafirhane / porter's house)
Bu evde geniş bir mutfak, ayrı bir oturma odası ve yemek köşesi, 2 yatak odası, banyo-oda (duş, tuvalet, lavabo), merkezi ısıtma, gazlı ocak bulunmaktadır. Bahçe mobilyalı ayrı teras.
Yatak Odası: 2 Banyo: 1 Salon Sayısı: 1
Casa Cantina (misafirhane)
Mini mutfaklı küçük oturma odası, ayrı yatak odası (2 kişilik), banyo (duş, tuvalet, lavabo), merkezi ısıtma, elektrikli ocak. Bahçeli mobilyalar ve muhteşem manzaralı ayrı teras.
Yatak odaları: 1 Banyolar: 1 Salon: 1
Casa Denis (misafirhane)
Küçük bir mutfak bulunan oturma odası, ayrı yatak odası (2 pers), banyo (duş, tuvalet, lavabo), merkezi ısıtma, gazlı ocak. Bahçe mobilyalı ayrı teras.
Yatak odaları: 1 Banyolar: 1 Salon: 1

Mülk, birkaç yıl boyunca yaz aylarında da kiralık.

Daha fazla bilgi ve daha fazla resim için lütfen iletişime geçin.

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB