Satilik Diğer (Konut), Colli al Volturno, Isernia, İtalya, Via Isernia, 106

Satilik - Cod. 22178

  • Tipoloji: Diğer (Konut)
  • Bölge: 446 m²
  • Daire No: 7
  • Kat: piano seminterrato,

Satış bir restoran işletme, pizzacı yatak-kahvaltı açmak isteyen yatırımcılara hedefleniyor, l 'mülkiyet yerleşim bölgesinde yer almaktadır, mülkiyet bağımsız ve özel teklifler olduğunu:
Bir yarı-bodrum yaklaşık üç tarafı açık. 161 Brüt, gizli C ** (depo ve depolama tesisleri, bu kişinin ilgili rezervlerinin size kullanım değişikliği için izin olabilir kontrol etmek doğru bulursa ajansı) ve dedi ki önünde tesislerinde güzel bir avluya terasa uzanır yaklaşık panoramik. 180, oradan yaklaşık arazi güzel bir arsa gidin. 60, metal bir kutu ile aksesuarlı. Özelliğinde (ajans gerekirse tam bilgi edinme hakkı saklıdır) kübik kullanılmayan arazi yaklaşık 75 metrekare vardır, her zaman aynı düzeyde yaklaşık güzel bir bahçe bulunmaktadır. 50, ve c mülkiyet servis edilir yol, aynı zamanda müşteri otopark tarafından kullanılabilir yol, karakteristik bir kare bahçe, çok ferah meydanın diğer tarafına, çok yıllık su kaynağı küçük bir çeşmedir. 750 ve sınır sınır uzun ömürlü bir kaynak suyu ile iyi olduğunu. Orada zemin katta yaklaşık 140.22 metrekarelik bir mobilyalı daire. brüt kar metrekare. ***. **, Panoramik manzaralı uyku alanı tüm geniş, geniş balkon çevre olan 2 güzel banyo oturma odası ile iletişim kurmada bir mutfak ve 3 yatak odası oluşan. Güzel bir giriş holü merdiven 73 metrekarelik 2 daire vardır da bağımsız ayrılabilir üst katlarda, için erişim oluşturur. brüt ve 60 metrekare. yararlı. Bir 'daire güzel manzaralı çevre bir balkon vardır ve büyük bir giriş salonu, bir mutfak, büyük bir banyo ve bir çift kişilik yatak oluşur, ikinci daire, 2 yatak odası, küçük depolama odası, mutfak ve oturma odası mevcuttur vardır banyo, yatak odasında küçük bir balkon. daire merkezi ısıtma var, yol yüzeyinin daire de termal baca vardır ve yakın zamanda zemin katta daire alır enerji üretimi için güneş panelleri yapılmıştır.
Özellikler
· Referans: apclean00
· Boyut: 446
· Son değiştirilme: 7 Ekim 2013
· Tesisler: 5'ten fazla oda
· Muhafaza Tipi: Carport
· Kat: ND
· Bahçe: Özel
Banyo · Sayı: 5
· Mutfak: Yaşanabilir
Isıtma · Türü: Autonomo-legna/pallet
· Mülkiyet durumu: İyi
· Enerji Sınıfı: G
· IPE: 150,00 kwh / m²
· Mobilyalı: EVET
· Balkon / Teras: Balkon / Teras
Özel mülkiyet
Tesis, üst katlarda bitişik küçük bir bahçe ve botanik bahçe ile doğal ve güzel güzel bir kare sağlamıştır bodrum katında bir yemek alanı,,,, oluşturmak için böyle bir şekilde ayrılmıştır kolayca oda dönüştürülebilir 3 daire vardır , yatak odası bağımsız ve alanları özel, zemin katta, tüm konfora sahip güzel bir daire oynar çift ısıtma sistemi, kazan ve bağımsız soba pettels ile donatılmıştır de üretimi için güneş panelleri bir son yükleme vardır sıcak su.
Bölgeyle ilgili bilgiler
Colli bir Volturno>
Binanın bulunduğu alan 20 km uzaklıktadır. Isernia, Napoli 100 km ve Roccaraso önemli kayak merkezine 25 km uzaklıktadır.

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB